-

Kontakty


 

Federal Cars spol. s r.o.
Prodejce a servis Toyota v Liberci

Doubská 424
463 13, Liberec 23
zobrazit na mapě >>>
GPS: 50°44'32.16"N, 15°3'21.204"E

e-mail: toyota@federalcars.cz
mapa

tel.: 488 577 377 recepce
tel.: 488 577 311 prodej vozů
tel.: 488 577 340 prodej náhradních dílů
tel.: 488 577 303 servis
fax: 488 577 388
 

Provozní doba prodeje nových vozů
pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Provozní doba servisu
pondělí - pátek: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Provozní doba prodeje náhradních dílů
pondělí - pátek: 7:00 - 17:00
sobota: 9:00-12:00
neděle: zavřeno

Recepce

 
Radka Zummerová Vladislava Kovařičová
tel.: 488 577 377
e-mail: recepce.toyota@federalcars.cz
tel.: 488 577 377
e-mail: recepce.toyota@federalcars.cz
 

Prodej ojetých vozů

 
 
Daniel Bouchal  
Prodejní poradce
tel.: 488 577 418
mobil: 606 732 121
e-mail: dbouchal@federalcars.cz
 
 

Servis

 
Jakub Kotek Martin Kotek
Přejímací technik
tel.: 488 577 302
e-mail: jkotek@federalcars.cz
 
Přejímací technik 
tel.: 488 577 301
mobil: 725 120 330
e-mail: mkotek@federalcars.cz
 

Prodej náhradních dílů

 
Michal Švarba Martin Sadvar
Vedoucí oddělení náhr. dílů
tel.: 488 577 340
e-mail: msvarba@federalcars.cz
Prodej náhradních dílů
tel.: 488 577 341
e-mail: msadvar@federalcars.cz
 

Servisní marketing

 
 
Markéta Renglová  

mobil: 723 100 820
e-mail: mrenglova@federalcars.cz

 
 

Likvidace pojistných událostí

 
 
Vojtěch Šrajbr  
tel.: 488 577 304
e-mail: vsrajbr@federalcars.cz
 
 

 

 

Napište nám






Vyplňte, prosím, pole označená hvězdičkou ( * ). Děkujeme.





TODAY TOMORROW TOYOTA