-

Ekonomická řada dílů Optifit

Ekonomická řada náhradních dílů Optifit

Nižší cenu servisu pro starší auta zajistíme kromě nižší hodinové sazby také použitím ekonomické řady originálních dílů Optifit. Jsou to originální náhradní díly, které vyrábí Toyota a které jsou určeny pro vozy po záruce.

S Optifitem stojí originální díly méně
Neznačkové servisy často používají neoriginální a neznačkové náhradní díly, jejichž nízká cena bývá většinou vykoupená nižší kvalitou. Při vzniku prvních problémů vzniklých jako důsledek použití takovýchto dílů zákazník většinou neobviňuje levnou součástku neznámého původu, on ze svých potíží obviňuje celý vůz. Cenově výhodné díly Toyota Optifit jsou tady proto, aby úspěšně konkurovaly neznačkovým dílům, které často bývají unifikované a pasují na modely více značek.

Když si necháváte servisovat Vaši Toyotu, je rozumné používat originální díly přímo od výrobce vozidla, takové, které jsou vyrobeny dle původní specifikace vozidla a navíc dostupné za konkurenční ceny. Možnost a příležitost dosažení výhodných cen dostáváte s ekonomickou řadou náhradních dílů Toyota Optifit – díly vynikající kvality za rozumné ceny.

Brzdové kotouče OPTIFIT

 
TODAY TOMORROW TOYOTA