-

Náhradní díly

Toyoty jsou známé jako velice spolehlivé automobily. Nezaměnitelnou roli v tomto tvrzení hraje samozřejmě kvalita výroby, ale každé auto časem zestárne a začne vyžadovat údržbu.

Aby byla Vaše Toyota i nadále spolehlivá, je vhodné při nezbytných servisních úkonech používat originální náhradní díly. Pro veškeré práce jsou Vám plně k dispozici zaměstnanci našeho odborného servisu, ale pokud se rozhodnete pro opravu svépomocí, můžete si potřebné díly a součástky zakoupit v naši prodejně originálních náhradních dílů.

Chcete-li si jen tak udělat radost, či koupit dárek svému známému nebo blízkému, můžete si u nás zakoupit i drobnosti z Toyota shopu - přívěsky na klíče, deštníky, trička, čepice, tašky, autoatlasy, miniatury skutečných aut a celou řadu dalších výrobků. Informujte se u našich prodejců.

Originální díly Toyota
Pouze Originální díly Toyota budou sloužit stejně dobře, jako díly použité při výrobě Vašeho vozu, protože jsou navrženy a vyrobeny se stejnými nároky na maximální výkon, výdrž a bezproblémovou montáž. Pokud jsou navíc odborně namontovány proškolenými mechaniky Toyota a kryty plnou zárukou výrobce bez omezení počtu kilometrů, potom si můžete být jisti, že Váš vůz dostává tu nejlepší péči. Originální díly Toyota jsou také vyrobeny pro konkrétní typ vozu, takže si můžete být jisti že do Vašeho vozu není montován díl - „jedna velikost sedí všude“ který je občas užíván jinými.

Úspěchy Toyoty ve výrobě těch nejkvalitnějších aut na světě pochází z filozofie závazku neustálého zdokonalování, výzkumu, vývoje a špičkového technologického postupu při výrobě. Na základě této filozofie musí každý díl použitý pro výrobu Toyoty splnit přísné standardy stanovené vývojovými inženýry Toyoty.

Abychom podpořili tuto kvalitu, naše doporučení pro všechny majitele vozu Toyota je, že pokud potřebujete náhradní díl do Vašeho vozu, ujistěte se, že se jedná o Originální díl Toyota.

Proč používat Originální díly Toyota:

  • jsou naprosto identické s díly použitými při výrobě nového vozidla Toyota
  • zaručují dlouhou životnost, funkčnost a bezpečnost
  • při výrobě dílů jsou uplatňovány nejnovější poznatky z provozu a výroby
  • procházejí neustálým vývojem a inovacemi
  • většina dílů je u servisů Toyota k dispozici skladem, nebo díky propracované logistice jsou na místě určení do 24 hodin po objednání, a to 5 x týdně
  • je na ně poskytována plná záruka výrobce

Co když použiji neoriginální díl?
Na trhu se vyskytuje mnoho alternativ v podobě neoriginálních dílů či napodobenin, které mohou v určitém případě výrazně ovlivnit spolehlivost a bezpečnost Vašeho vozidla. Náhradní díly od jiných výrobců nemusí být vyrobeny se stejnou přesností jako Originální díly Toyota a nejsou zkonstruovány s tak potřebnou detailní znalostí vozu.

Neoriginální náhradní díly nezaručí požadovanou životnost a funkčnost a mohou zapříčinit jinou závadu na Vašem vozidle nebo přímo ohrozit Vaši bezpečnost.

Můžete si být jisti, že například neoriginální destičky budou v případě nutnosti správně reagovat a nevystavíte sebe a svoji rodinu riziku? Originální brzdové destičky Toyota jsou vyráběny podle stejných standardů jako ty použité při montáži nových vozidel, včetně složení směsi materiálu, což kladně ovlivňuje délku brzdné dráhy, hladinu hluku a zamezuje vibracím.

Takže neriskujte nic, pokud jde o spolehlivost a výkon Vašeho vozu. Požadujte Originální náhradní díly Toyota!


Originální díly Toyota jsou navrženy pro Váš vůz za překvapivě výhodné ceny
Pokud se zaměříte na vysokou úroveň kvality a spolehlivosti, žádná automobilová značka nedosahuje úrovně Toyoty. Znovu a znovu průzkumy zákaznické spokojenosti umísťují Toyotu na nejvyšší místo pomyslného stromu kvality. Nicméně i některé díly na voze Toyota podléhají opotřebení a je nutno je někdy vyměnit. Toyota Service Vám nabízí konkurenceschopnou cenu služeb a výhodné ceny Originálních náhradních dílů Toyota.

Když přijde čas vyměnit opotřebený díl, budete si chtít být jisti, že je to 100% Originální díl Toyota. Obzvláště, když nabízíme výhodné ceny za brzdové destičky, výfuky, tlumiče.

Vyvinuli jsme také speciální řadu Optifit originální díly Toyota pro starší vozidla Toyota, které Vám zajistí až 40% úsporu financí. Neváhejte se zeptat u našich prodejců.
TODAY TOMORROW TOYOTA